Gdzie zrobić 18 urodziny w Krakowie?

Osiemnastka to z pewnością jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu młodego człowieka. Wiele osób planuje niezapomniane przyjęcie, które będzie wyjątkowym wydarzeniem. Kraków ma wiele do zaoferowania w tej materii zarówno dla mieszkańców, jak i osób, które chcą przyjechać do miasta specjalnie, aby świętować wejście w dorosłość. Poniżej prezentujemy kilka ciekawych miejsc, gdzie możemy zrobić 18 urodziny w Krakowie.

Gdzie zrobić 18 urodziny w Krakowie?

 

PINO Garden

PINO Garden to lokal, który znajduje się na Błoniach. Posiada on różnego rodzaju sale. Bez problemu zorganizujemy w tym lokalu swoją osiemnastkę nawet dla 30 - 40 osób. Wystrój jest niezwykle uniwersalny i doskonale nada się na takie okazje. Udekorowanie sali również daje duże możliwości, a catering i zapewnione dania ułatwią cały proces przygotowania imprezy. Bardzo dużym plusem jest oferowana duża ilość dań zarówno z kuchni włoskiej, polskiej czy amerykańskiej oraz styl samej sali z dużymi oknami, skórzanymi kanapami i kolorowymi krzesłami. Jest to po prostu idealne miejsce spotkanie z przyjaciółmi i świętowanie wchodzenia w dorosłość.

 

Ekosamotnia Eco Dream Pension

Bardzo ciekawym wyborem jest wynajęcie na osiemnastkę całego pensjonatu. W miejscu tym będziemy mieli do dyspozycji cały budynek. Otrzymamy też catering oraz noclegi dla gości, aby móc świętować 18 tkę przez całą noc. Wybór całego pensjonatu jest z pewnością bardzo dobrym rozwiązaniem, jeśli chcemy zorganizować imprezę według własnego pomysłu i mieć do dyspozycji cały budynek. Wynajem całego pensjonatu ogólnie jest opcją droższą niż sali na kilka godzin, ale jeśli jesteśmy gotowi na większy wydatek, możemy urządzić pamiętne przyjęcie osiemnastkowe.

 

Miodova

Osiemnastka z klasą i w kameralnym gronie? Tak, Miodova! To lokal, który znajduje się na Kazimierzu. Posiada trzy sale na trzech poziomach. Jest urządzony niezwykle elegancko oraz klasycznie, ale i również gustownie i ciepło. Sala idealnie nadaje się na zorganizowanie przyjęcia osiemnastkowego, dla kilkunastu osób. Do dyspozycji otrzymamy kameralną salę z wygodnymi sofami i stolikami, doskonałe jedzenie oraz będziemy mogli spędzić niezwykle przyjemnie czas. Wybór tej opcji to dobra alternatywa dla hucznych imprez.