Piękne i stylowe flower boxy jako pomysł na prezent.

Jeżeli zastanawiamy się nad stylowym i eleganckim prezentem dla wyjątkowej osoby to z całą pewnością warto rozważyć zakup flower boxu, czyli wiecznych kwiatów umieszczonych w pięknie wykonanych pudełku. Pamiętajmy bowiem, że flower boxy to kompozycje kwiatowe, które swoim wyglądem są w stanie zachwycić nie jedną osobę.

Jak powstają wieczne kwiaty i dlaczego warto zdecydować się na zakup flower boxów?

Wieczne kwiaty to rośliny, które zostały poddane specjalnemu procesowi stabilizacji. Proces ten polega na zanurzeniu odpowiednio wyselekcjonowanych kwiatów w roztworze, którego głównym składnikiem jest gliceryna. Kwiaty spędzają w takim roztworze kilka dni. W rezultacie naturalne soki rośliny zostają zastąpione płynną substancją. Dzięki temu procesowi kwiaty są w stanie zachować swój piękny wygląd nawet przez okres 2 lat. Warto przy tym dodać, że nadal wyglądają one jak żywe. Z otrzymanych wiecznych kwiatów doświadczeni floryści tworzą wyjątkowe kompozycje kwiatowe. W dzisiejszych czasach flower boxy zdążyły już skraść serca wielu osób. Oprócz tego, że posiadają wysokie walory estetyczne i prezentują się naprawdę zachwycająco, są także bardzo praktyczną ozdobą mieszkań. Flower boxy nie wymagają, bowiem od nas żadnej szczególnej opieki. Nie musimy ich podlewać, ani pielęgnować wystarczy, że umieścimy je w mało nasłonecznionym miejscu. Jest to naprawdę efektowna i oryginalna dekoracja.

Komu i z jakiej okazji można ofiarować flower boxy?

Flower boxy to wręcz idealny prezent dla ukochanej osoby, dlatego też taka kompozycja kwiatowa doskonale sprawdzi się z okazji walentynek. Na to święto szczególnie warto wybrać flower box z czerwonymi różami, które są jak powszechnie wiadomo symbolem miłości. Aby jeszcze pełniej wyrazić swoje uczucia można zdecydować się także na pudełeczko w kształcie serca. Taki prezent z pewnością wywoła wiele pozytywnych emocji i będzie powodem do wzruszeń. Pamiętajmy również o tym, że flower boxy możemy ofiarować także z wielu innych okazji i to nie tylko naszej drugiej połówce. Z takiego prezentu z pewnością ucieszy się każda kobieta, która kocha kwiaty, ale należy przy tym podkreślić, że flower box to także efektowny i oryginalny podarunek dla mężczyzn. Flower boxy najczęściej wykonywane są z wiecznych róż.  Decydując się na ich zakup warto zwrócić uwagę na symbolikę tych kwiatów, każdy kolor oznacza, bowiem cos innego. I tak np. białe róże to symbol niewinność i czystości, dlatego też takie kwiaty bardzo dobrze sprawdzą się w roli prezentu na ślub. Natomiast herbaciane róże oznaczają szacunek i wdzięczność śmiało, więc można ofiarować je, jako podarunek na Dzień Matki, Dzień Ojca czy nawet Dzień Nauczyciela. Należy również podkreślić, że flower box to także idealny prezent na tak zwaną parapetówkę. Oryginalne flower boxy z szarych bądź błękitnych wiecznych róż będą idealnie pasować do modnych wnętrz urządzonych w nowoczesnym stylu.

Piękne i stylowe flower boxy jako pomysł na prezent.

Gdzie możemy zakupić najbardziej stylowe flower boxy w Polsce?

Jeżeli zależy nam na zakupie wysokiej jakości, ekskluzywnych flower boxów warto zapoznać się z ofertą sklepu Rose du Château. To tu odnajdziemy eleganckie, estetycznie wykonane boxy kwatowe, składające się z najpiękniejszych, starannie wyselekcjonowanych kwiatów. Najwyższej klasy materiały użyte do ręcznego tworzenia stylowych pudełek, kwiaty pochodzące z najlepszych farm na świecie, bardzo wysoka jakość obsługi klienta, szybka i bezpieczna dostawa na terenie całej Unii Europejskiej, unikatowe kompozycje tworzone z troską o najdrobniejszy szczegół wszystkie te elementy mają ogromny wpływ na to, że firma Rose du Château cieszy się tak dużym uznaniem wśród klientów. Dla firmy tej satysfakcja klientów jest, bowiem najwyższym priorytetem. Warto również zaznaczyć, że kupując tu flower boxy na prezent możemy do kwiatów dołączyć także liścik oraz spersonalizować czas dostaw, tak aby osoba obdarowana otrzymała flower box w określonej przez nas porze dnia. Jest to idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy bliska nam osoba znajduje się daleko, a my chcemy zrobić jej miłą niespodziankę.