Gdzie zrobić 40 urodziny w Krakowie?

Czterdzieste urodziny to dla wielu osób szczególny moment w życiu. Chcą oni na “okrągłe” urodziny zorganizować niezapomniane oraz oryginalne przyjęcie dla przyjaciół i rodziny. Kraków daje wiele możliwości pod tym kątem. W dalszej części tekstu prezentujemy ciekawe pomysły i miejsca, w których możemy świętować swoje 40 urodziny.

Gdzie zrobić 40 urodziny w Krakowie?

 

Zaginiony Świat

Pierwszym ciekawym miejscem na tematyczną imprezę, na której świętować będziemy 40-te urodziny, jest pub - Zaginiony Świat. Jest to pub urządzony w klimacie podróżniczo archeologicznym. Z pewnością taka aranżacja sprawi na gościach wrażenie. Lokal znany jest z organizowania wieczorów kawalerskich, przyjęć czy osiemnastek. Pub oferuje szeroki wybór piw oraz innych alkoholi.

 

Avenue

Czterdziestka w stylu amerykańskim? Jak najbardziej! Bardzo ciekawym miejscem na zorganizowanie przyjęcia urodzinowego jest restauracja Avenue. Jest ona zaaranżowana w stylu amerykańskim, a klimat w niej jest niepowtarzalny. Z pewnością będziemy mieli wrażenie przeniesienia się do Ameryki i świętowania w jednym z tamtejszych barów. Restauracja serwuje również liczne dania stworzone z tradycyjnych Amerykańskich przepisów pochodzących z poszczególnych stanów. Miejsce to idealnie nadaje się na zorganizowanie ciekawego przyjęcia urodzinowego dla 40 latków. W lecie dostępna jest również zewnętrzny pawilon, a sam lokal posiada również parkiet do tańca.

 

Zwiedzanie Krakowa

Jeśli nie mieszkamy w Krakowie, a chcemy urządzić w nim 40-te urodziny, doskonałym sposobem będzie jego zwiedzanie. Na Starym Mieście znajduje się wiele uliczek, zabytków oraz atrakcji. Znajdują się tam również restauracje serwujące dania z różnych kuchni. Niezależnie od pory roku wystarczy wybrać się zatem na 40 urodziny właśnie na Stare Miasto. Wraz z gośćmi lub przyjaciółmi możemy zwiedzać Rynek i Stare miasto oraz zarezerwować np. stolik w restauracji, która będzie znajdowała się w jednej z zabytkowych kamienic. Taki niekonwencjonalny sposób obchodzenia urodzin z pewnością zadowoli wszystkich, którzy chcą przeżyć 40-te urodziny w nieco inny sposób.