Najlepsza szkoła językowa w Krakowie

Partnerem materiału jest MrBrown najlepsza szkoła językowa Kraków.

MrBrown zalicza się do grupy szkół określanych mianem: najlepsza szkoła językowa Kraków. To szkoła zapewniająca dogodne warunki płatności oraz atrakcyjne rabaty. To miejsce, w którym można uczyć się od podstaw i szlifować swoje umiejętności w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim i włoskim. Zapewnia opiekę i nauczanie od doświadczonych i pełnych zaangażowania lektorów, którzy cały czas monitorują postępy swoich uczniów, a podczas ich nieobecności służą mailową pomocą. Ideą tej szkoły jest nauczanie w małych grupach, dzięki czemu nauczyciele mogą indywidualnie podejść do każdego słuchacza. W ofercie znajduje się szeroki wachlarz usług dedykowany nie tylko dzieciom, ale też młodzieży i dorosłym. Zajęcia się prowadzone w grupach bądź indywidualnie w zależności od potrzeb i pragnień klienta. Podczas zajęć wykorzystywane są najnowsze metody uczenia tak, by były one ciekawe i przyciągały uwagę uczących się osób.

Na czym oparta jest metoda szkoły językowej Mr Brown?

Najlepsza szkoła językowa Kraków to Mr Brown, gdyż jej głównym celem jest nauczenie swoich słuchaczy posługiwania się językiem w sposób swobodny, a co ważne także i skuteczny w różnych sytuacjach, wymagających jego znajomości. Cel ten jest możliwy do zrealizowania, dzięki pracy w małych grupach. Kameralna atmosfera stwarza okazję do prowadzenia autentycznej rozmowy, dyskusji, bezpośredniego poznania się i możliwości wyrażania własnych opinii. W takich grupach lektor ma możliwość każdemu poświęcić nieco więcej uwagi i zainteresowania. Sukces szkoły zawdzięcza się również wykwalifikowanej kadrze, która jest zaznajomiona z najnowszymi metodami nauczania, która oprócz doświadczeń zawodowych posiada wiele entuzjazmu i chęci do pracy.

Koncepcja szkoły została oparta na metodzie komunikatywnej, dzięki czemu następują u uczniów szybkie postępy w nauczaniu gramatyki w sposób praktyczny i naturalny. Do nauki wykorzystuje się ciekawe techniki takie jak gry językowe, role-plays lub projekty grupowe oraz różnorodne ćwiczenia i pomoce naukowe. Mowa tutaj o zadaniach indywidualnych, zadaniach grupowych, w parach, właściwie dobranych podręcznikach od Cambridge, Oxford czy Pearson, nowoczesnych technologiach, systematycznych powtórkach materiału i egzaminom próbnym.

Najlepsza szkoła językowa w Krakowie

Metoda Teddy Eddie

To licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dedykowana dzieciom w przedziale wiekowym od 2 do 7 lat. Oparta została na łączeniu prawdziwej nauki języka z elementami zabawy. Podczas zajęć wykorzystywany jest prawdziwy i komunikatywny język podczas czynności najbardziej lubianych przez dzieci takich jak gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska czy karty obrazkowe. Metoda powstała w wyniku obserwacji własnych pociech autorek, które wówczas były w wieku przedszkolnym. To one stały się pierwszymi recenzentami tej metodyki. Dzieci uczą się tutaj mówić całymi zdaniami, a nie pojedynczymi słówkami. Na zajęciach dba się o dobry humor dzieci, który jest budowany ulubionymi aktywnościami.