Hotel Neo – ciekawe miejsce na spędzenie wolnego weekendu

Jeśli szukamy zacisznego miejsca na wypoczynek blisko ciekawych zabytków i atrakcji, to Hotel Neo jest idealnym miejscem na relaks. Sprawdźmy co oferuje i czemu jest tak atrakcyjny.

Hotel Neo – najlepsze atrakcje

Hotel NeoHotel Neo zapewnia nam moc atrakcji, w tym bardzo elegancką restaurację z daniami kuchni polskiej, w tym również śląskiej. Jest to idealne miejsce na odpoczynek z dziećmi, ponieważ w pobliżu znajduje się park wodny, a także hala sportowa. Jest to idealne miejsce dla osób aktywnych, ale również dla tych, którzy szukają dość zacisznego miejsca o dobrym położeniu. Hotel znajduje się tuż przy drodze krajowej DK 11, która łączy Wielkopolskę ze Śląskiem. Dzięki takiemu położeniu osoby zmotoryzowane bez problemu dotrą zarówno do niedaleko położonej Kopalni Srebra, jak również na Stare Miasto. Same Tarnowskie Góry są malowniczą miejscowością, która oferuje wiele ciekawych miejsc i zabytków. Jedynie 7 km od hotelu znajduje się stok Sportowa Dolina, oferujący wspaniałe trasy zjazdowe, zarówno dla starszych, jak również młodszych narciarzy. Hotel posiada również bardzo wygodne pokoje z łóżkami małżeńskimi. Jest on również otwarty dla rodzin z dziećmi. Idealną atrakcją dla dzieci jest stadnina koni, która położona jest jedynie 200 metrów od hotelu. Latem będzie on wspaniałym miejscem na pierwszą przygodę z jazdą konną. Każdy znajdzie coś dla siebie, by wypoczynek był pełen atrakcji oraz miłych przeżyć.

Imprezy okolicznościowe

Hotel Neo również gwarantuje nam wysokiej jakości obsługę imprez okolicznościowych, w tym wesel oraz komunii. Posiada salę z bardzo klimatycznym oświetleniem, ale również możliwością rozłożenia zarówno stołów owalnych, jak również okrągłych. Sala pomieści aż 138 gości. Istnieje możliwość również ułożenia tradycyjnych ław, w kształcie podkowy. Istnieje możliwość udekorowania sali, ale Państwo Młodzi mogą również wybrać własnego florystę, który wybierze idealne kwiaty na taką ważną uroczystość. Można również urządzić poprawiny w bardzo okazyjnej cenie.

Hotel Neo – ciekawe miejsce na spędzenie wolnego weekendu

Czemu warto odwiedzić Tarnowskie Góry i okolice?

Tarnowskie Góry są idealnym miejscem na wypoczynek, ponieważ w pobliżu znajduje się mnóstwo stoków narciarskich, ale również piękny Rezerwat Przyrody Segiet, który posiada wiele ścieżek spacerowych, idealnych do wspólnych spacerów, czy rodzinnych wycieczek rowerowych. Również Stare Miasto w Tarnowskich Górach jest pełne wielu ciekawych zabytków i na pewno przyciągnie nas swoim urokiem. Niedaleko Tarnowskich Gór znajduje się piękne jezioro Chechło, które jest świetnym miejscem dla wszystkich fanów sportów wodnych, a także osób szukających miejsca na piknik lub opalanie się. Również dla fanów zabytkowych miejsc znajdzie się coś ciekawego. W okolicy Tarnowskich Gór znajduje się bardzo piękny zamek w Starych Tarnowicach. Można podziwiać nie tylko same wnętrza zamku, ale przede wszystkim stajnie oraz bardzo charakterystyczny dziedziniec. W zamku znajduje się hotel, w którym można wynająć pokój, ale również skorzystać z restauracji.